AKCIÓ - Fedezd fel a választékot Női | Férfi

Bevásárlótáska

0 CIKK
Kosarad üres
Részösszeg 0
Lépj tovább a kasszához
Részösszeg 0
Lépj tovább a kasszához
  • 0 0

  • Sajtó

    Sajtómegkereséssel és további információkért a nyomtatott és online médiával vagy influencer marketinggel kapcsolatban, kérjük fordulj PR és influencer marketing csapatunkhoz.

    Sajtóirodáink

    Sajtóirodáink Európa-szerte és az Egyesült Államokban találhatók. A helyi piacokkal való további kapcsolatfelvételhez kérjük, tekintsd meg az alábbiakban felsorolt jelenlegi irodáinkat.

    DACH Region
    Prag Agency Grünberger
    Strasse 48 B 10245 Berlin
    Tel. +49 30 405 850 32

    Giulia Gangl
    giulia@prag-agency.com

    Denmark
    Load Creatives
    H.C. Andersens Blvd. 9, 2. sal 1553 København
    Tel. +45 31 31 56 42

    Nanna Dubgaard
    nanna@loadcreatives.com

    France
    RX Studio
    Tel. +1 416 573 0097

    Roxanne Navai
    r@rxstudio.co

    Netherlands
    Michel Bos PR & Consulting
    Keizersgracht 206 1016 DX Amsterdam
    Tel. +31 6 19 24 55 72

    O'Brian EL Joudoudi-Wouters
    obrian@michelbos.com

    Norway
    Spalt PR
    Øvre Slottsgate 29 NO-0157 Oslo
    Tel. +47 22 41 94 40

    Vibeke Eilevstjonn
    vibeke.eilevstjonn@spaltpr.com

    Spain
    AT Agency
    C/Argensola 4 bajo derecha 28004 Madrid
    Tel. +34 911 86 69 52

    Andrea Rivera
    digital@atagency.es

    Sweden

    Patriksson Communication
    Cardellgatan 1 114 36 Stockholm
    Tel. +46 8 528 00 590

    Josefin Dysenius
    josefin.dysenius@patrikssongroup.com

    UK
    Canoe 91 Brick Lane London, E1 6QL
    Tel. +44 (0)203 2160022

    Portia King
    portia@canoeinc.com

    USA
    Michele Marie PR
    100 Crosby St. Suite 402 New York, NY 10012
    Tel. 646.860.5689

    Sarah Lundgren
    slundgren@michelemariepr.com