Nákupný košík

0 (POČET POLOŽIEK)
Váš nákupný košík je prázdny
Medzisúčet 0
Prejsť k pokladni
Medzisúčet 0
Prejsť k pokladni
  • 0 0

  • Tlač

    V prípade tlačových otázok a ďalších informácií týkajúcich sa tlačených a online médií alebo marketingu influencerov kontaktujte náš tím pre PR a marketing influencerov.

    Tlačové kancelárie

    Naše tlačové kancelárie sa nachádzajú v celej Európe a USA. Pre ďalší kontakt s miestnymi trhmi nájdete nižšie zoznam našich aktuálnych kancelárií.

    Región DACH
    Prag Agency Grünberger
    Strasse 48 B 10245 Berlín
    Tel. +49 30 405 850 32

    Giulia Gangl
    giulia@prag-agency.com

    Dánsko
    Load Creatives
    H.C. Andersens Blvd. 9, 2. sal 1553 København
    Tel. +45 31 31 56 42

    Nanna Dubgaard
    nanna@loadcreatives.com

    Fínsko
    Vagabond Shoemakers
    Birger Svenssons väg 36 432 40 Varberg
    Tel. +46 340 541200

    Asena Johansson Kardas
    asena.j@vagabond.com

    Taliansko
    ASAP LTD
    Via Pantano, 17 20122 Milan
    Tel. +39 02 76004495

    Annalisa Ferralis
    annalisaferralis@asaplimited.com

    Holandsko
    Michel Bos PR & Consulting
    Keizersgracht 206 1016 DX Amsterdam
    Tel. +31 6 19 24 55 72

    O'Brian EL Joudoudi-Wouters
    obrian@michelbos.com

    Nórsko
    Spalt PR
    Øvre Slottsgate 29 NO-0157 Oslo
    Tel. +47 22 41 94 40

    Jenny Grahm Kaspersen
    jenny.grahm@spaltpr.com

    Španielsko
    AT Agency
    C/Argensola 4 bajo derecha 28004 Madrid
    Tel. +34 911 86 69 52

    Andrea Martín García
    andrea@atagency.es

    Švédsko

    Patriksson Communication
    Cardellgatan 1 114 36 Štokholm
    Tel. +46 8 528 00 590

    Julia Sewall
    julia.sewall@patrikssongroup.com

    UK
    Canoe 91 Brick Lane London, E1 6QL
    Tel. +44 (0)203 2160022

    Portia King
    portia@canoeinc.com

    USA
    Michele Marie PR
    100 Crosby St. Suite 402 New York, NY 10012
    Tel. 646.860.5689

    Nicole Clark
    nicole@michelemariepr.com