Koszyk

0 PRODUKTY
Twój koszyk jest pusty
Wartość zakupów 0
Przejdź do kasy
Wartość zakupów 0
Przejdź do kasy
  • 0 0

  • Progress icon

    Media

    W przypadku zapytań prasowych i dodatkowych informacji dotyczących mediów drukowanych i internetowych lub influencer marketingu prosimy o kontakt z naszym zespołem ds. PR i influencer marketingu.

    Biura prasowe

    Nasze biura prasowe znajdują się w całej Europie oraz w Stanach Zjednoczonych. W celu uzyskania dodatkowych kontaktów z lokalnymi rynkami, znajdź nasze obecne biura wymienione poniżej.

    Region DACH
    Prag Agency Grünberger
    Strasse 48 B 10245 Berlin
    Tel. +49 30 405 850 32

    Giulia Gangl
    giulia@prag-agency.com

    Dania
    Load Creatives
    H.C. Andersens Blvd. 9, 2. sal 1553 København
    Tel. +45 31 31 56 42

    Nanna Dubgaard
    nanna@loadcreatives.com

    Finlandia
    Vagabond Shoemakers
    Birger Svenssons väg 36 432 40 Varberg
    Tel. +46 340 541200

    Asena Johansson Kardas
    asena.j@vagabond.com

    Włochy
    ASAP LTD
    Via Pantano, 17 20122 Milano
    Tel. +39 02 76004495

    Annalisa Ferralis
    annalisaferralis@asaplimited.com

    Holandia
    Michel Bos PR & Consulting
    Keizersgracht 206 1016 DX Amsterdam
    Tel. +31 6 19 24 55 72

    Sofia Garfias
    sofia@michelbos.com

    Norwegia
    Vagabond Shoemakers
    Birger Svenssons väg 36 432 40 Varberg
    Tel. +46 340 541200

    Asena Johansson Kardas
    asena.j@vagabond.com

    Hiszpania
    AT Agency
    C/Argensola 4 bajo derecha 28004 Madrid
    Tel. +34 911 86 69 52

    Andrea Martín García
    andrea@atagency.es

    Szwecja

    Patriksson Communication
    Cardellgatan 1 114 36 Stockholm
    Tel. +46 8 528 00 590

    Julia Sewall
    julia.sewall@patrikssongroup.com

    Wielka Brytania
    Canoe 91 Brick Lane London, E1 6QL
    Tel. +44 (0)203 2160022

    Portia King
    portia@canoeinc.com

    Stany Zjednoczone
    Michele Marie PR
    100 Crosby St. Suite 402 New York, NY 10012
    Tel. 646.860.5689

    Nicole Clark
    nicole@michelemariepr.com

    Progress icon