Indkøbskurv

0 VARE
Din indkøbskurv er tom
Total 0 kr
Fortsæt til kassen
Total 0 kr
Fortsæt til kassen
  • 0 kr 0 kr

  • Fremskridts-ikon

    Presse

    Ved spørgsmål fra pressen og information omkring tryk- og onlinemedier eller influencer marketing, beder vi dig venligst kontakte vores PR og influencer marketing team.

    Pressekontor

    Vores pressekontor er tilgængelig rundtomkring i Europa og USA. For kontakt med vores lokale markeder, venligst se nedenstående liste med vores nuværende kontorer.

    Tyskland
    Prag Agency Grünberger
    Strasse 48 B 10245 Berlin
    Tel. +49 30 405 850 32

    Giulia Gangl
    giulia@prag-agency.com

    Danmark
    Load Creatives
    H.C. Andersens Blvd. 9, 2. sal 1553 København
    Tel. +45 31 31 56 42

    Nanna Dubgaard
    nanna@loadcreatives.com

    Finland
    Vagabond Shoemakers
    Birger Svenssons väg 36 432 40 Varberg
    Tel. +46 340 541200

    Asena Johansson Kardas
    asena.j@vagabond.com

    Italien
    ASAP LTD
    Via Pantano, 17 20122 Milano
    Tel. +39 02 76004495

    Annalisa Ferralis
    annalisaferralis@asaplimited.com

    Nederlandene
    Michel Bos PR & Consulting
    Keizersgracht 206 1016 DX Amsterdam
    Tel. +31 6 19 24 55 72

    Sofia Garfias
    sofia@michelbos.com

    Norge
    Vagabond Shoemakers
    Birger Svenssons väg 36 432 40 Varberg
    Tel. +46 340 541200

    Asena Johansson Kardas
    asena.j@vagabond.com

    Spanien
    AT Agency
    C/Argensola 4 bajo derecha 28004 Madrid
    Tel. +34 911 86 69 52

    Andrea Martín García
    andrea@atagency.es

    Sverige

    Patriksson Communication
    Cardellgatan 1 114 36 Stockholm
    Tel. +46 8 528 00 590

    Julia Sewall
    julia.sewall@patrikssongroup.com

    Storbritannien
    Canoe 91 Brick Lane London, E1 6QL
    Tel. +44 (0)203 2160022

    Portia King
    portia@canoeinc.com

    USA
    Michele Marie PR
    100 Crosby St. Suite 402 New York, NY 10012
    Tel. 646.860.5689

    Nicole Clark
    nicole@michelemariepr.com

    Fremskridts-ikon