Nákupní košík

0 (POČET POLOŽEK)
Váš nákupní košík je prázdný
Mezisoučet 0
Přejít k pokladně
Mezisoučet 0
Přejít k pokladně
  • 0 0

  • Ikona pokroku

    Tisk

    Pro tiskové dotazy a další informace týkající se tištěných a online médií nebo influencer marketingu kontaktujte náš tým PR a influencer marketingu.

    Tiskové kanceláře

    Naše tiskové kanceláře se nacházejí po celé Evropě a v USA. Pro další kontakt s místními trhy naleznete níže seznam našich aktuálních kanceláří.

    DACH Region
    Prag Agency Grünberger
    Strasse 48 B 10245 Berlín
    Tel. +49 30 405 850 32

    Giulia Gangl
    giulia@prag-agency.com

    Dánsko
    Load Creatives
    H.C. Andersens Blvd. 9, 2. sal 1553 København
    Tel. +45 31 31 56 42

    Nanna Dubgaard
    nanna@loadcreatives.com

    Finsko
    Vagabond Shoemakers
    Birger Svenssons väg 36 432 40 Varberg
    Tel. +46 340 541200

    Asena Johansson Kardas
    asena.j@vagabond.com

    Itálie
    ASAP LTD
    Via Pantano, 17 20122 Milán
    Tel. +39 02 76004495

    Annalisa Ferralis
    annalisaferralis@asaplimited.com

    Nizozemsko
    Michel Bos PR & Consulting
    Keizersgracht 206 1016 DX Amsterdam
    Tel. +31 6 19 24 55 72

    Sofia Garfias
    sofia@michelbos.com

    Norsko
    Vagabond Shoemakers
    Birger Svenssons väg 36 432 40 Varberg
    Tel. +46 340 541200

    Asena Johansson Kardas
    asena.j@vagabond.com

    Španělsko
    AT Agency
    C/Argensola 4 bajo derecha 28004 Madrid
    Tel. +34 911 86 69 52

    Andrea Martín García
    andrea@atagency.es

    Švédsko

    Patriksson Communication
    Cardellgatan 1 114 36 Stockholm
    Tel. +46 8 528 00 590

    Julia Sewall
    julia.sewall@patrikssongroup.com

    UK
    Canoe 91 Brick Lane Londýn, E1 6QL
    Tel. +44 (0)203 2160022

    Portia King
    portia@canoeinc.com

    USA
    Michele Marie PR
    100 Crosby St. Suite 402 New York, NY 10012
    Tel. 646.860.5689

    Nicole Clark
    nicole@michelemariepr.com

    Ikona pokroku