Blanca Bag Charm
Het spijt ons, dit artikel is helaas uitverkocht.
Maar er is nog hoop! Voer je e-mailadres in om een melding te krijgen als we retourzendingen ontvangen.
Onze tasbedels zijn handgemaakt van restjes leer in onze ontwerpstudio in Varberg, Zweden. Het ontwerp is geïnspireerd op de populaire laars en Vagabond icoon, Blanca. De bedel is gemaakt van zwart leer en meet 148 mm. De afgeronde karabijnhaak zorgt voor eenvoudige bevestiging en ontkoppeling, waardoor hij ideaal is voor verschillende looks.
Artikelnummer: AA03-001-20
Leer
Wij gebruiken een breed scala aan met zorg geselecteerde materialen.
Deze stijl is gemaakt door
VAGABOND INT PROD VARBERG, ZWEDEN* Deze stijl kan ook worden vervaardigd in andere fabrieken dan hierboven vermeld. Bekijk hier alle fabrieken waarmee we samenwerken.
We bieden een retourtermijn van 30 dagen vanaf de dag dat je je pakket hebt ontvangen. Het product dat je wilt retourneren moet in de originele verpakking zitten en goed omsloten zijn door een buitenverpakking om beschadiging te voorkomen. Hergebruik indien mogelijk de originele buitenverpakking of gebruik een verpakking met vergelijkbare afmetingen. Lees meer over retourzendingen.
We bieden een gratis ruil van maat binnen 30 dagen. Je nieuwe product wordt verzonden zodra de retour is verwerkt in ons magazijn. Registreer je ruil hier.
Misschien ben je ook geïnteresseerd in
Multiple sizes of the same product?
Make a thoughtful choice to reduce CO2 emissions from return shipments. Check the size guide for the right fit.Onze schachtbreedtes
Sommige van onze modellen zijn verkrijgbaar in verschillende schachtbreedtes. Bekijk de opties om je ideale pasvorm te vinden. De exacte afmetingen vind je in de productbeschrijving.
Smal: Geschikt voor mensen met iets smallere kuiten of die de voorkeur geven aan een gestroomlijnder silhouet.
Normaal: Onze standaardpasvorm, geldig voor alle laarzen, tenzij anders vermeld.
Breed: geschikt voor mensen met iets bredere kuiten of voor mensen die een ruimere schacht willen.
